Последние новости
Главная / Новости / Житомирська ОДА збирається придбати у київської фірми 5,5 тис. л бензину в талонах — Новости Житомира

Житомирська ОДА збирається придбати у київської фірми 5,5 тис. л бензину в талонах — Новости Житомира

Житомирська ОДА збирається придбати у київської фірми 5,5 тис. л бензину в талонах
Житомирська облдержадміністрація подала запит цінових пропозицій на закупівлю 5450 літрів бензину марки А-95 в талонах.
Інформація про результати цінових пропозицій розміщена на офіційному сайті Державних закупівель.
Цінові пропозиції замовнику надали три учасника: ПП «ОККО-Бізнес Контракт» (м. Вінниця), ТОВ «Прем’єр-Ліга» (Київська область) та ТОВ «Торгівельна компанія «Манго Трейд» (м. Київ).
Переможцем процедури закупівлі визнана компанія «Манго Трейд», яка запропонувала найнижчу ціну за товар – 108 891 грн. з ПДВ (дві інші пропозиції склали відповідно 111 670,5 та 116 019,6 грн з ПДВ). Очікувана вартість закупівлі складала 120 тис. грн.
Кінцевим терміном поставки товару вказаний грудень 2015 року, місцем поставки – автозаправки у м. Житомирі та по Україні.
У технічних вимогах йдеться, що отримання товару буде здійснюватися по талонам через мережу АЗС у м. Житомирі, Житомирській області та по Україні. Учасник повинен мати розширену мережу АЗС по Україні, але не менше однієї АЗС на території м. Житомира та трьох АЗС в Житомирській області.
Продукти нафтопереробки, які Учасник планує відпускати через мережу АЗС, повинні відповідати встановленим вимогам якості, мати сертифікат відповідності або паспорт якості.
В «Особливих вимогах» йдеться, що бланки дозволу (талони) повинні бути в асортименті: номіналом 5 літрів, 10 літрів, 15 літрів, 20 літрів, та мати термін дії не менше року, а відпуск нафтопродуктів здійснюватися цілодобово.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"