Последние новости
Главная / Новости / Житомирські студенти поспілкувалися з американськими журналістами — Новости Житомира

Житомирські студенти поспілкувалися з американськими журналістами — Новости Житомира

Житомирські студенти поспілкувалися з американськими журналістами
Днями журналісти американського телеканалу WSIL-TV (США, Штат Іллінойс, місто Картервіль) завітали до Житомирського державного університету імені Івана Франка.
Про це повідомляють на сайті навчального закладу.
Зі студентами-журналістами ЖДУ ім. І. Франка, які навчаються на спеціальності «Видавнича справа та редагування» та «Реклама та зв’язки з громадськістю», спілкувалися Майк Снаффер – головний редактор (Mike Snuffer, News DIrector), Джеред Робертс – головний оператор (Jared Roberts, chief photographer) та Анна Джайлз – репортер (Anna Giles, news reporter).
Під час зустрічі гості розповідали студентам про сучасний стан американської тележурналістики, відмінності української та американської журналістики. Зокрема головний редактор WSIL-TV Майк Снаффер зауважив, що існують відмінності в культурі, висвітленні урядових подій, доступі до інформації. Також Майк Снаффер акцентував на закритості української судової системи, що для США не типово.
Репортер Анна Джайлз ділилася зі студентами особливостями «пригодницького журналізму»: шляхами пошуку журналістом теми, коли в місті подієве затишшя. Також гостя розповідала, що більшу частину професії журналіста в Америці опановують на практиці і можуть обирати дві професії одразу. Найчастіше в США майбутні журналісти вивчають ще й міжнародні відносини, медицину, економіку. Це в подальшому дає їм змогу спеціалізуватися на цих питаннях. Ще Анна Джайлз розповіла, що у вишах США, які готують журналістів, багато юридичних предметів та дисциплін, присвячених технічним аспектам в майбутній діяльності.
Головний оператор WSIL-TV більше звернув увагу на морально-етичні аспекти в роботі американських журналістів та необхідність журналістської освіти для професії.
«Навіть айфон – професійна річ, на яку можна знімати. Але потрібен журналістський погляд, щоб правильно подати інформацію, щоб люди побачили картинку повністю, а не якийсь окремий фрагмент», – акцентував оператор Джеред Робертс.
На завершення спілкування з американськими журналістами з телеканалу WSIL-TV (Штат Іллінойс, місто Картервіль) студенти ЖДУ ім. І. Франка цікавилися смішними ситуаціями в журналістській роботі, контентом телеканалу та джерелами інформації для висвітлення подій в Україні.

Интересное

У Новограді-Волинському міська рада незаконно вимагала в учасників АТО довідки для одержання землі — Новости Житомира

У Новограді-Волинському Житомирської області міжрайонна прокуратура подала позов про скасування протиправних пунктів Положення міської ради щодо надання учасниками АТО довідок для виділення земельних ділянок. Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. «Установлено, що Новоград-Волинська міськрада, на підставі незаконного Положення вимагала в учасників АТО документи, які не передбачені земельним законодавством при отриманні у власність земельних