Последние новости
Главная / Новости / За ремонт знайденої гвинтівки зброяру з Малинського району загрожує позбавлення волі до 7 років — Новости Житомира

За ремонт знайденої гвинтівки зброяру з Малинського району загрожує позбавлення волі до 7 років — Новости Житомира

За ремонт знайденої гвинтівки зброяру з Малинського району загрожує позбавлення волі до 7 років
Кримінальну відповідальність понесе 45-річний житель Малинського району, якого працівники міліції викрили у незаконних ремонті та переробці вогнепальної зброї у власному домоволодінні. Чоловікові може загрожувати від 3 до 7 років ув’язнення.
До будинку жителя с. Ксаверів Малинського району правоохоронців привела перевірка інформації щодо можливого незаконного зберігання господарем зброї та боєприпасів.
Чоловік дозволив міліціонерам оглянути його домоволодіння. В одній з кімнат будинку було виявлено та вилучено гвинтівку «Мосіна» та 6 набоїв до неї. За словами господаря, він знайшов зброю під час проведення любительських археологічних розкопок неподалік села.
Окрім того, правоохоронці встановили, що чоловік не просто незаконно зберігав небезпечну знахідку, але й за місцем проживання провів заміну прикладу зброї та чищення її механізмів та набоїв.
Чоловікові офіційно оголошено про підозру у вчиненні протиправних дій. За чинним законодавством йому може загрожувати позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Интересное

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», — народний депутат Юрій Павленко — Новости Житомира

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», – народний депутат Юрій Павленко Сьогодні, 15:39 Питання про реорганізацію обласного центру крові не одноразово порушувалося сьогодні в сесійній залі, хоча й не було внесене до порядку денного. Депутати занепокоєні тим, що стратегічно важливий заклад охорони здоров’я планують передати в руки приватній компанії, від якої залежатиме