Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі 16-річний хлопець прийшов в ОДА з пістолетом — Новости Житомира

У Житомирі 16-річний хлопець прийшов в ОДА з пістолетом — Новости Житомира

У Житомирі 16-річний хлопець прийшов в ОДА з пістолетом
Під час поверхневого огляду у речах юнака міліція та УСБУ виявили предмет, зовні схожий на пістолет, який парубок намагався пронести до приміщення облдержадміністрації. Зброю вилучено та направлено на експертне дослідження. Розпочато відповідні перевірки.
11 серпня під час забезпечення охорони правопорядку у приміщенні Житомирської обласної адміністрації, де мали відбутися громадські слухання, працівники міліції спільно з УСБУ провели поверхневий огляд групи молодих людей. Про це інформує прес-служба УМВС України в Житомирській області.
У рюкзаку одного з них, як з’ясувалося, 16-річного бердичівлянина, правоохоронці виявили предмет, схожий на пістолет. Слідчо-оперативна група міліції вилучила зброю. Нині її направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Интересное

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», — народний депутат Юрій Павленко — Новости Житомира

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», – народний депутат Юрій Павленко Сьогодні, 15:39 Питання про реорганізацію обласного центру крові не одноразово порушувалося сьогодні в сесійній залі, хоча й не було внесене до порядку денного. Депутати занепокоєні тим, що стратегічно важливий заклад охорони здоров’я планують передати в руки приватній компанії, від якої залежатиме