Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі 16-річний хлопець прийшов в ОДА з пістолетом — Новости Житомира

У Житомирі 16-річний хлопець прийшов в ОДА з пістолетом — Новости Житомира

У Житомирі 16-річний хлопець прийшов в ОДА з пістолетом
Під час поверхневого огляду у речах юнака міліція та УСБУ виявили предмет, зовні схожий на пістолет, який парубок намагався пронести до приміщення облдержадміністрації. Зброю вилучено та направлено на експертне дослідження. Розпочато відповідні перевірки.
11 серпня під час забезпечення охорони правопорядку у приміщенні Житомирської обласної адміністрації, де мали відбутися громадські слухання, працівники міліції спільно з УСБУ провели поверхневий огляд групи молодих людей. Про це інформує прес-служба УМВС України в Житомирській області.
У рюкзаку одного з них, як з’ясувалося, 16-річного бердичівлянина, правоохоронці виявили предмет, схожий на пістолет. Слідчо-оперативна група міліції вилучила зброю. Нині її направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"