Последние новости
Главная / Новости / До Дня міста проведуть фестиваль «Житомирська вежа» — Новости Житомира

До Дня міста проведуть фестиваль «Житомирська вежа» — Новости Житомира

До Дня міста проведуть фестиваль «Житомирська вежа»
До Дня міста проведуть фестиваль «Житомирська вежа» Сьогодні, 11:25 У рамках відзначення Дня міста в Житомирі відбудеться традиційний фестиваль «Житомирська вежа». Захід пройде 12 вересня о 12.00 год. на арт-майданчику біля вежі по вул. Пушкінській.
Організаторами фестивалю є Благодійний фонд «Надія Є» спільно з комунальним підприємством “Житомирводоканал” Житомирської міської ради.
“Мета фестивалю – об’єднати нас, житомирян, в любові до міста, його культурного спадку, об’єднати ідеєю патріотизму , невід’ємною складовою якого є збереження духовних та природних джерел, до яких належить вода, бо саме вода стала основою народження рідного міста та його розквіту”, – зазначає директор БФ “Надія Є” Надія Юшкевич.
Культурно-пізнавальна програма включає:
• фотовиставку на матеріалі тематичного календаря « Їх обличчя, його біографія»(фотохудожник О. Тарасюк);
• фотовиставку професора М.М.Заброцького “Архетип води” (у діамантах води — перлини нашого міста);
• виставку малюнків школярів міста на тему :«Кожна перлина має значення”;
• книжкову виставку «Вежа – пам’ятка архітектури»;
• нагородження за особливі досягнення представників науково-дослідницької думки у галузі води м. Житомира;
• святкову концертну програму (ансамбль бального танцю «Ритм», лауреати мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись», лауреати Премії ім. О.Пчілки»);
• театралізоване костюмоване дійство «На бал до вежі» ( за участю модельного агентства «Nonikmodals»та дітей – учасників проекту «Їх обличчя, його біографія »;
• аніматори, водяні кульки та інші цікаві несподіванки від фірм «Рудь», «Фієста», «Сучасний дім».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"