Последние новости
Главная / Новости / На Київщині затримали двох житомирян, що вивозили яблука із Чорнобильської зони. Фото — Новости Житомира

На Київщині затримали двох житомирян, що вивозили яблука із Чорнобильської зони. Фото — Новости Житомира

На Київщині затримали двох житомирян, що вивозили яблука із Чорнобильської зони. Фото
8 та 9 вересня працівники міліції затримали двох жителів Житомирської області, які незаконно намагалися вивезти із зони відчуження ЧАЕС яблука, повідомляють в ГУМВС України в Київській області.
Чоловіки збирали фрукти у виселених селах на території зони відчуження. Один із підозрюваних на гужовій повозці намагався вивезти 19 мішків яблук, загальною вагою близько 550 кг, а другий затриманий на міні-тракторі – 11 мішків яблук, загальною вагою близько 300 кг.
Міліціонери вилучили у підозрюваних гужову повозку та міні-трактор, фрукти направили на проведення відповідних експертиз.
За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.267-1 (порушення вимог режиму радіаційної безпеки) Кримінального кодексу України. Підозрюваним загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від одного до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк. Досудове розслідування триває.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"