Последние новости
Главная / Новости / Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію | Новости Житомира

Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію | Новости Житомира

Аласанія відвідав з робочою поїздкою житомирську регіональну філію Сьогодні, 17:28 Три – чотири роки – саме стільки часу потребує інтеграція в суспільне телебачення. Про це під час робочої поїздки заявив генеральний директор Національної телекомпанії Зураб Аласанія. Про зміни та перспективи розвитку медіаринку головний медійник говорив з колективом колишньої Житомирської телерадіокомпанії, а нині – регіональної філії Національної телекомпанії України.
Низькі зарплати, нудні держзамовлення, стара техніка і мінімальне фінансування в регіональних телерадіокомпаніях – усі ці проблеми добре відомі головному медійнику державного телебачення. Нині його турбують сучасні виклики та роль суспільного телебачення на українському медіаринку. Сьогодні очільник Національної телекомпанії акцентує увагу колективу на таких принципах роботи, як незалежність, ініціатива та чесність.
«Оперативна та об’єктивна подача інформації має стати запорукою нового суспільного телебачення», – пояснює далі Зураб Аласанія. І додає, що нині усі регіональні телекомпанії об’єднані, а відтак зроблено перший крок до суспільного мовлення. На часі – корпоратизація, оптимізація колективів та пошук затребуваного телевізійного продукту.
За словами Зураба Аласанії, інші країни із задоволенням діляться досвідом суспільного телебачення з Україною. За три – чотири роки регіональні канали мають відновити довіру глядачів і стати конкурентоспроможними на медійному ринку.

Интересное

За життя снайпера Валентина Ковальського з Житомира борються ізраїльські лікарі. ВІДЕО — Новости Житомира

Снайпер Валентин Ковальський з 95 аеромобільної бригади після поранення більше року перебуває на лікарняному ліжку. Про це йдеться у сюжеті СТБ. Нині за життя та здоров’я Валентина борються ізраїльські лікарі. Його стан оцінюють, як важкий. Попереду у хлопця, за прогнозами лікарів, ще багато операцій. Інформацію про поранених військових, яким потрібна термінова допомога шукайте на сайті «Герої