Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина взяла участь у VI Конгресі Піведнно-Східно-Європейського Медичного форуму — Новости Житомира

Житомирщина взяла участь у VI Конгресі Піведнно-Східно-Європейського Медичного форуму — Новости Житомира

Житомирщина взяла участь у VI Конгресі Піведнно-Східно-Європейського Медичного форуму
Актуальні питання розвитку охорони здоров’я розглядалися на VI Конгресі Піведнно-Східно-Європейського Медичного форуму (ПСЄМФ), який проходив 9-12 вересня 2015 року в Одесі.
У рамках Конгресу відбувся XIV з`їзд Всеукраїнського лікарського товариства, де йшлося про громадське здоров’я та діяльність лікарських Асоціацій в контексті обговорення законопроекту «Про лікарське самоврядування.
Також під час з’їзду відбулося засідання Всеукраїнської Лікарської Ради «Професійна автономія лікарів і самоврядування» за участі президента світової медичної Асоціації, доктора Ксав’єр Деу (Франція), президента Головної Ради Польської Ізби Лекарської доктора Мацея Гаманкієвича, які поділилися зі своїми українськими колегами європейським досвідом лікарського самоврядування. Презентований досвід викликав жваві дискусії серед учасників з’їзду – Президентів Всеукраїнських Асоціацій (акушер-гінекологів, дермато-венерологів, нейрохірургів, онкологів, сімейних лікарів та інших регіональних асоціацій).
Крім того, в Одесі представлено проект Установчого договору про створення неформального об’єднання – Координаційної ради медичних асоціацій і лікарських товариств України (Національної лікарської ради). Учасниками з’їзду розроблено наступні кроки з доопрацювання Договору та Положення про раду в самих організаціях перед остаточним затвердженням вказаних документів.
За словами учасника з’їзду, Президента Асоціації сімейних лікарів Житомирської області Вікторії Івчук, головною метою об’єднання регіональних та профільних асоціацій і товариств є узгодження спільних дій щодо всебічної підтримки і просування нового законопроекту «Про лікарське самоврядування».
Більшість Асоціацій, які були присутні на XIV з`їзді Всеукраїнського лікарського товариства, переконані, що в Україні потрібно запровадити якісне професійне самоуправління лікарів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"