Последние новости
Главная / Новости / Військового, який крав пальне, призначене для АТО, позбавили звання і посадили на 5 років — Новости Житомира

Військового, який крав пальне, призначене для АТО, позбавили звання і посадили на 5 років — Новости Житомира

Військового, який крав пальне, призначене для АТО, позбавили звання і посадили на 5 років
Набув чинності вирок суду в кримінальному провадженні стосовно військовослужбовця, який розкрадав авіаційне пальне, призначене для сил АТО.
Офіцера однієї з військових частин, дислокованих на території Житомирської області, співробітники військової контррозвідки СБУ затримали у липні минулого року «на гарячому» під час спроби викрасти 16 ємностей із майже 500 літрами пального.
Рішенням суду зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 410 Кримінального кодексу України.
Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на п’ять років.
Крім того, на підставі ст. 54 Кримінального кодексу України його позбавлено військового звання «капітан» та права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на три роки, – пише прес-група УСБ України в Житомирській області.

Интересное

СБУ повідомила про підозру бойовику з Житомира, який катував українських військових та волонтерів — Новости Житомира

16 вересня 2015 року слідчі Управління СБ України в Житомирській області заочно оголосили ще одному мешканцю Житомира – поплічнику ватажка терористичного угрупування «Бєса» про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області. «У березні