Последние новости
Главная / Новости / Людей, які отруїлися на дні народженні в одному з сіл Житомирської області – виписали з лікарні — Новости Житомира

Людей, які отруїлися на дні народженні в одному з сіл Житомирської області – виписали з лікарні — Новости Житомира

Людей, які отруїлися на дні народженні в одному з сіл Житомирської області – виписали з лікарні
З лікарні у Житомирській області станом на 8 серпня вже виписані всі хворі, 14 осіб, з них 7 дітей, які на початку вересня отруїлися під час святкування дня народження.
Про це повідомили в управлінні державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області.
«Всі постраждалі знаходились на стаціонарному лікуванні із заключним діагнозом «сальмонельоз». Станом на 8 вересня 2015 року усі хворі виписані. За результатами бактеріологічних досліджень та обстежень встановлено: збудником, що викликав захворювання та виділений від 8-ми хворих є сальмонела тіфімуріум. Ідентичні штами сальмонели тіфімуріум виділені також із 2-проб харчових продуктів, від 3-х клінічно здорових осіб та з 2 проб санітарно-гігієнічних змивів. Основними причинами спалаху були грубі порушення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм та правил під час приготування страв. Порушувалась технологія приготування та зберігання готових страв та продуктів. Відсутність умов для дотримання правил особистої гігієни, зберігання готових страв без відповідного температурного режиму – сприяли виникненню спалаху», – розповіли у СЕС.
Як повідомляв , у селі Мала Горбаша Новоград-Волинського району Житомирської області , що виник у побуті після святкування дня народження.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"