Последние новости
Главная / Новости / Житомирські школярі зібрали пакунки з овочами та крупами для десантників 95 бригади. ФОТО — Новости Житомира

Житомирські школярі зібрали пакунки з овочами та крупами для десантників 95 бригади. ФОТО — Новости Житомира

Житомирські школярі зібрали пакунки з овочами та крупами для десантників 95 бригади. ФОТО
Біля Богунської районної ради наразі проходить благодійний марафон «Щедроти рідного краю – бійцям АТО», присвячений 1131-й річниці з Дня заснування Житомира.
Цьогоріч замість замість традиційних композицій із квітів, паперу, овочів, школярі району підготували подарунки для своїх земляків – десантників 95 бригади.
На столах виставили пакунки з яблуками і грушами, цибулею, картоплею, морквою, капустою, крупами, макаронами, консервацією та олією. Кажуть, що це все незабаром відправлять бійцям на передову.
На пакунках залишили інформацію про свої навчальні заклади і побажання героям. Дітям така ініціатива – допомти і підтримати десантників, сподобалася. Також вони відзначають, що з самого початку проведення АТО намагаються влаштовувати благодійні акції та заходи, де збирають кошти на потреби вояків. Крім цього, плетуть маскувальні сітки, виготовляють обереги та сувеніри, малюнки і провідують поранених бійців у гсопіталі.
На урочистостях також підвели підсумки районного огляду-конкурсу «Мій квітучий район». Юлія ДЕМУСЬ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"