Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині оскаржують незаконне зменшення земельних ділянок вартістю майже 18 млн грн — Новости Житомира

На Житомирщині оскаржують незаконне зменшення земельних ділянок вартістю майже 18 млн грн — Новости Житомира

На Житомирщині оскаржують незаконне зменшення земельних ділянок вартістю майже 18 млн грн
Прокуратурою області заявлено до суду позови про визнання протиправними та скасування двох рішень органів місцевого самоврядування, якими незаконно зменшено землі лісового фонду вартістю майже 18 млн грн.
Йдеться про те, що у травні 2015 року посадові особи, порушуючи законодавство, прийняли рішення про зменшення площ земельних ділянок лісового фонду спеціалізованих комунальних лісогосподарських підприємств на 133 га.
У подальшому вказані земельні ділянки було вилучено у комунальних підприємств з метою передачі приватним товариствам для розробки родовищ корисних копалин.
Наразі позови, в яких прокуратура вимагає скасувати протиправні рішення, перебувають на розгляді у Житомирському окружному адміністративному суді.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"