Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі незаконно передали у приватну власність 10 га землі лісового фонду — Новости Житомира

У Житомирському районі незаконно передали у приватну власність 10 га землі лісового фонду — Новости Житомира

У Житомирському районі незаконно передали у приватну власність 10 га землі лісового фонду
У Житомирському районі незаконно передали у приватну власність 10 га землі лісового фонду Сьогодні, 13:00 Голова Житомирської райдержадміністрації у 2010 та 2011 роках видавав неправомірні розпорядження, на підставі яких 78 особам для ведення садівництва незаконно було передано у приватну власність понад 10 га землі, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Житомирський військовий лісгосп».
Згодом, після отримання державних актів на землю, 39 громадян продали або подарували іншим особам належні їм на праві власності ділянки.
Такі дії були прямим порушенням Лісового та Земельного кодексів України, оскільки 10 га землі лісогосподарського призначення вибули з постійного користування державного підприємства.
Таким чином, прокуратурою Житомирської області пред’явлено позов до 39 осіб про витребування з незаконного володіння земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею 10 га, які перебували у постійному користуванні Державного підприємства «Житомирський військовий лісгосп». Зараз ця справа перебуває в суді.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"