Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області штрафники заборгували майже 300 тис. грн. — Новости Житомира

У Житомирській області штрафники заборгували майже 300 тис. грн. — Новости Житомира

У Житомирській області штрафники заборгували майже 300 тис. грн.
У Житомирській області штрафники заборгували майже 300 тис. грн. Сьогодні, 12:02 У ході перевірки додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства встановлено, що протягом 2014-2015 років за рішеннями судів оштрафовано майже 930 осіб на загальну суму понад 3,7 млн грн.
Проте, досі залишаються не виконаними 210 судових вироків, і як наслідок, не сплачено майже 290 тис грн. Порушники ігнорують норми чинного законодавства, яке вимагає сплату засудженим штрафу у місячний термін.
На разі під процесуальним керівництвом органів прокуратури області триває досудове розслідування у 25 кримінальних провадженнях за ч. 1 ст. 389 КК України за фактами ухилення від виконання покарання у виді штрафу.
У прес-службі прокуратури області наголошують, що санкція статті передбачає покарання, зокрема, виправні роботи або обмеження волі строком до 2-х років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"