Последние новости
Главная / Новости / В Чуднівському райні під час пожежі в хліві задихнулося лоша — Новости Житомира

В Чуднівському райні під час пожежі в хліві задихнулося лоша — Новости Житомира

В Чуднівському райні під час пожежі в хліві задихнулося лоша
В Чуднівському райні під час пожежі в хліві задихнулося лоша Сьогодні, 12:54 22 вересня о 02:15 на пункт зв’язку 19-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Чуднів надійшло повідомлення про пожежу в господарській будівлі мешканця села Городище.
До служби порятунку «101» телефонував сам господар. Чоловік прокинувся від тріскоту шиферу та пішов перевірити, що трапилося. Побачивши охоплений полум’ям дах хліва, він одразу викликав вогнеборців та кинувся рятувати худобу, яка знаходилася у палаючій будівлі.
На момент прибуття до місця виклику чергового караулу пожежно-рятувальної частини, вогонь вже поширився на прибудову до сараю. Спільними зусиллями селян та рятувальників були виведені з осередку пожежі домашні тварини – 3 кози, корова та кінь. Однак у прибудові до хліва задихнулося від диму лоша.
О 02:55 бійці ДСНС локалізували пожежу. Однак ускладнювало процес гасіння завантаженість горища 3 тоннами запасів сухих кормів.
Тож остаточно ліквідувати пожежу вдалося о 06:40. Вигорів лише дах будівлі. За попередньою інформацією займання сталося через коротке замкнення в електромережі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"