Последние новости
Главная / Новости / У Романові на вулицях нарешті зявились дорожніми знаками «Діти», «Рух заборонено» та розмітка «Зебра» — Новости Житомира

У Романові на вулицях нарешті зявились дорожніми знаками «Діти», «Рух заборонено» та розмітка «Зебра» — Новости Житомира

У Романові на вулицях нарешті з’явились дорожніми знаками «Діти», «Рух заборонено» та розмітка «Зебра»
За позовом прокуратури Романівського району, судом зобов’язано селищну раду обладнати прилеглі до двох загальноосвітніх навчальних закладів вулиці відповідними дорожніми знаками.
Йдеться про те, що посадові особи селищної ради, у порушення вимог законодавства, не вжили відповідних заходів щодо створення безпечних умов руху транспортних засобів та пішоходів поблизу двох шкіл. Про це сьогодні повідомили в прес-службі прокуратури Житомирської області.
Зокрема, вулиці не було обладнано обов’язковими дорожніми знаками «Діти», «Рух заборонено», «Пішохідний перехід», а також була відсутня дорожня розмітка «Зебра».
Зазначені порушення створювали загрозу життю та здоров’ю майже 1 тис школярів смт. Романів.
Наразі, за реагування прокуратури, селищною радою порушення реально усунено та створено безпечні умови руху.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"