Последние новости
Главная / Новости / Спортсмени привітали Житомир з Днем міста, здійснивши 1131 ривок гир — Новости Житомира

Спортсмени привітали Житомир з Днем міста, здійснивши 1131 ривок гир — Новости Житомира

Спортсмени привітали Житомир з Днем міста, здійснивши 1131 ривок гир
В День міста спортсмени та всі бажаючі житомиряни здійснили 1131 ривок гирі. За словами спортсменів-гирьовиків, таким чином вони привітали Житомир з Днем народження.
«Всі бажаючі, які виявили бажання, ставали на імпровізований поміст, в коло, і виконували ривок. Ми порахували скільки у нас було людей – нас було 29 чоловік, по 39 разів «порвали» і вийшло 1131 раз. В цілому, з урахуванням того, що були гирі по 24, 16 і 8 кг, то вийшло 22 тонни 600 кілограмів. Тривалість рекорду ви бачили – це було 2 хвилини. Рекорд присвячений до Дня міста, 1131 рік – 1131 раз загальна кількість підйомів», – розповідає співорганізатор змагань з гирьового спорту Костянтин Пронтенко.
Окрім хлопців таким чином привітати Житомир з Днем міста вирішили і дві дівчини.
«Насправді це непередаване відчуття, я займаюсь гирями рік і стояти тут, показати людям як це і що це таке, донести їм – це непередаване відчуття. Ну, скажімо так, мої батьки проти були цього, але після того, як я їм розказала про свої успіхи, про свій результат, вони навіть зраділи за мене. Я бажаю житомирянам займатися спортом, досягати успіхів та всього найкращого», – каже учасниця змагань Оля Складанчук.
«Звісно сподобалось, їхала спеціально з полігону. Я вважаю, що це для нашого міста досить чудово таке робити. Побільше би такого робити, таких рекордів, і щоб більше брало участь простих громадян», – переконана учасниця змагань Вікторія Власюк.
Фото Андрія Дідківського

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"