Последние новости
Главная / Новости / Руслана виступила у Житомирі на День Міста — Новости Житомира

Руслана виступила у Житомирі на День Міста — Новости Житомира

Руслана виступила у Житомирі на День Міста
З нагоди дня народження Житомира на майдані Соборному відбувся гала – концерт Ми єдині.
Артем Кондратюк виконав пісню «Мій Житомир», вразили своєю грою на скрипці чарівні Оксана Лисенко та Наталія Яцкевич.
Житомир привітали естрадний ансамбль викладачів музичної школи №5 «Лайф мюзік бренд», вокалісти Житомирського академічного, музично – драматичного театру ім. І. Кочерги, чоловіче тріо у складі Олександра Яремчука, В’ячеслава Жили та Андрія Грищука, сімейний дует Олександра та Яніни Яремчуків, заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Анатолій Коворадло, гурт «Деревляни».
Сюрпризом для житомирян став виступ переможця першого «Голосу Країни» Івана Ганзери, який виконав українські пісні та пісню «Путін – мурло».
Зіркою вечора стала Руслана. Вона подарувала масу позитивних емоцій своїм виступом, передала свій патріотизм, сильний дух та щиру віру в добре майбутнє. Розпочала свій виступ з Гімну України. Вся площа співала з ліхтариками в руках. Звичайно ж не обійшлося без «диких танців».
Руслана запалила площу, показала свою незламну волю, переконала нас, що нашій країні є чим і ким пишатися. На завершення концерту виступив колектив «Горлиця – Арт».
Юлія Глинчук
Фото з сайту міськради

Интересное

У Житомирі 95-а бригада провела урочистості до Дня Державного прапора та річниці незалежності України — Новости Житомира

Сьогодні в 95 окремій аеромобільній бригаді відбулися урочистості з нагоди святкування 24-річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України. На святі були присутні: Віце-прем’єр міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський, народний депутат України, Борислав Розенблат, заступник голови Житомирської обласної ради Руслан