Последние новости
Главная / Новости / Руслана виступила у Житомирі на День Міста — Новости Житомира

Руслана виступила у Житомирі на День Міста — Новости Житомира

Руслана виступила у Житомирі на День Міста
З нагоди дня народження Житомира на майдані Соборному відбувся гала – концерт Ми єдині.
Артем Кондратюк виконав пісню «Мій Житомир», вразили своєю грою на скрипці чарівні Оксана Лисенко та Наталія Яцкевич.
Житомир привітали естрадний ансамбль викладачів музичної школи №5 «Лайф мюзік бренд», вокалісти Житомирського академічного, музично – драматичного театру ім. І. Кочерги, чоловіче тріо у складі Олександра Яремчука, В’ячеслава Жили та Андрія Грищука, сімейний дует Олександра та Яніни Яремчуків, заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Анатолій Коворадло, гурт «Деревляни».
Сюрпризом для житомирян став виступ переможця першого «Голосу Країни» Івана Ганзери, який виконав українські пісні та пісню «Путін – мурло».
Зіркою вечора стала Руслана. Вона подарувала масу позитивних емоцій своїм виступом, передала свій патріотизм, сильний дух та щиру віру в добре майбутнє. Розпочала свій виступ з Гімну України. Вся площа співала з ліхтариками в руках. Звичайно ж не обійшлося без «диких танців».
Руслана запалила площу, показала свою незламну волю, переконала нас, що нашій країні є чим і ким пишатися. На завершення концерту виступив колектив «Горлиця – Арт».
Юлія Глинчук
Фото з сайту міськради

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"