Последние новости
Главная / Новости / Житомирський суд визнав незаконним введення в експлуатацію бази відпочинку «Чудодієво» — Новости Житомира

Житомирський суд визнав незаконним введення в експлуатацію бази відпочинку «Чудодієво» — Новости Житомира

Житомирський суд визнав незаконним введення в експлуатацію бази відпочинку «Чудодієво»
Житомирський окружний адміністративний суд скасував протиправні розпорядження голови Черняхівської райдержадміністрації та рішення виконкому Зороківської сільської ради про введення в експлуатацію спортивно-оздоровчого комплексу«Чудодієво».
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«Установлено, що під час спорудження на території двох районів спортивно-оздоровчого комплексу «Чудодієво», а також при введенні його в експлуатацію, порушено вимоги Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та інших нормативно-правових актів. Зокрема, комплекс введено в експлуатацію без дозвільних документів на будівництво капітальних споруд на землях лісового фонду. Окрім цього, головою Черняхівської райдержадміністрації перевищено повноваження, оскільки прийняття в експлуатацію об’єкта, розташованого на території декількох районів, відноситься до компетенції обласної держадміністрації», – йдеться в повідомленні.
Як повідомляв , жителі с. Вишпіль Житомирської області неподалік готельно-розважального комплексу «Чудодієво».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"