Последние новости
Главная / Новости / Найближчими днями на Житомирщині утримається холодна погода — Новости Житомира

Найближчими днями на Житомирщині утримається холодна погода — Новости Житомира

Найближчими днями на Житомирщині утримається холодна погода
За прогнозами синоптиків, найближчими днями на Житомирщині утримається холодна погода з поступовим підвищенням температури та опадами у вигляді снігу, на дорогах – ожеледиця.
У зв’язку з цим, правоохоронці закликають водіїв, по можливості, обмежити використання власного автотранспорту.
В умовах снігопаду різко знижується видимість на дорогах, тому необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (протитуманними фарами), дотримуватись швидкісного режиму, безпечної дистанції та інтервалу. Під час руху на мостах будьте особливо обережними та уважними. Зупинку транспортного засобу здійснюйте лише на добре видимих ділянках дороги в дозволених місцях. Ні в якому разі не здійснюйте різких маневрувань.
Зверніть увагу, що в умовах поганої видимості пішоходи гірше орієнтуються на дорозі та не завжди помітні. Існує загроза, що люди, які рухаються поблизу автошляху або переходять його, можуть послизнутися і впасти, тому, наближаючись до пішохідних переходів, знижуйте швидкість до мінімуму.
Також правоохоронці нагадують автовласникам про особливості експлуатації транспортних засобів у зимовий період, особливо при поїздках на далекі відстані.
Вирушаючи в дорогу, перевірте технічний стан авто, подбайте про запас палива. Не забувайте про зарядний пристрій до мобільного, гарячі напої в термосі, запишіть номери аварійних служб.
Окрім стандартних речей (аптечки, вогнегасника, знака аварійної зупинки, балонного ключа, буксирувального тросу, запасного колеса та домкрата), в сильні морози не зайвими будуть комплект теплого одягу, ліхтар на батарейках, дроти «прикурювання», скребок для скла та щітка, свічки, сірники, невеличка лопата.
Та головне, будьте уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"