Последние новости
Главная / Новости / На День міста охорону громадського порядку забезпечуватимуть 260 міліціянтів — Новости Житомира

На День міста охорону громадського порядку забезпечуватимуть 260 міліціянтів — Новости Житомира

На День міста охорону громадського порядку забезпечуватимуть 260 міліціянтів
Відзначення Днів міст Житомира і Чуднова, а також фестиваль дерунів у м. Коростені, що відбудуться 12 та 13 вересня, покладають додаткову відповідальність на працівників міліції регіону. Відтак громадський порядок під час масових заходів у вказаних містах будуть охороняти загалом до 400 працівників міліції.
12 та 13 вересня в обласному центрі житомиряни та гості будуть відзначати День міста Житомира. За попередніми підрахунками, кількість учасників запланованих заходів становитиме до 20 тисяч осіб. Уці дні для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян буде залучено понад 260 працівників міліції, у тому числі військовослужбовці Національної гвардії. Окрім того, у лісопаркових зонах за порядком стежитимуть кінні наряди патрульної міліції.
Також нагадуємо, що у суботу з 8.00 до 24.00 в обласному центрі на майдані Соборному, а також по вулицям Пушкінській та Фещенка-Чопівського буде обмежено рух автотранспорту.
12 вересня жителі м. Чуднова теж відзначатимуть День створення свого райцентру. Попередньо очікується до 5 тисяч учасників святкових масових заходів. Охорону громадського порядку здійснюватимуть до 40 правоохоронців, у тому числі придані сили з числа працівників Бердичівського міськвідділу та управління Державтоінспекції області.
Також 12 вересня у м. Коростені відбудеться велелюдний щорічний «Фестиваль дерунів», який, за попередніми підрахунками, збере у райцентрі до 10 тисяч шанувальників національної страви. Правопорядок під час запланованих заходів охоронятимуть понад 50 правоохоронців.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"