Последние новости
Главная / Новости / У Житомирводоканалі пояснили, чому в місті не було води — Новости Житомира

У Житомирводоканалі пояснили, чому в місті не було води — Новости Житомира

У “Житомирводоканалі” пояснили, чому в місті не було води
У “Житомирводоканалі” пояснили, чому в місті не було води Сьогодні, 21:31 Причину тривалої відсутності води у Житомирі пояснили у водоканалі аж під вечір.
У повідомленні прес-служби підприємства йдеться: “КП «Житомирводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності, пов’язані з обмеженим водопостачанням жителів міста у зв’язку із веденням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на дюкері (перехід магістрального водогону діаметром 600 мм через річку Тетерів)”.
Аварійні роботи були складними і проводились за участю водолазів. Станом на 17.30 всі недоліки ліквідовано, а в місті з’явилася вода.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"