Последние новости
Главная / Новости / Житомирський виконком хоче прибрати лайтпостери з тротуарів — Новости Житомира

Житомирський виконком хоче прибрати лайтпостери з тротуарів — Новости Житомира

Житомирський виконком хоче прибрати лайтпостери з тротуарів
Виконком Житомирської міської ради хоче скасувати дозволи на розміщення лайтпостерів в центрі міста.
Про це говорили на засіданні 19 серпня.
Члену виконавчого комітету Юлії Демчук внесла пропозиція додати до порядку денного питання про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами та висловила обурення новою рекламною конструкцією на тротуарі по вул.Київська.
«Мене здивував цей борд. Я за естетичний вигляд Житомира, за однакові правила. Хіба це нормально – переходиш через дорогу по пішохідному переходу і одразу впираєшся в цей стовп», – сказала член виконкому Юлія Демчук.
Головний архітектор Житомира Євгенія Черкасова повідомила, що під час минулого засідання виконкому на розміщення реклами за адресою майдан Згоди, 3/75.
«Конструкція вже встановлена, минулого виконкому рішення про скасування не було прийняте. Тому на сьогоднішнє засідання ви виносимо питання про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами на майдані Корольова, 10, вул. Киівській, 7 та 57, а також Велика Бердичівська,3. Дозвіл був наданий 15.01.2014 року. Якщо протягом півроку роботи не виконуються – дозвіл скасовується», – пояснила Черкасова.
26 з 33 присутніх у залі членів виконкому проголосували за те, щоб на наступному засіданні розглянути проект рішення щодо розміщення рекламних конструкцій, які встановлені в центрі міста, в тому числі і на майдані Згоди, 3/75. Юридичному департаменту доручили підготувати відповідний проект рішення.
Як повідомляв , лайтпостер по вулиці Київській з’явився на початку серпня.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"