Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина допомагатиме бійцям коштами на операції за кордоном — Новости Житомира

Житомирщина допомагатиме бійцям коштами на операції за кордоном — Новости Житомира

Житомирщина допомагатиме бійцям коштами на операції за кордоном
Соціальний захист учасників АТО та їх сімей – один із пріоритетних напрямків роботи обласної влади.
Сергій Машковський повідомив, що із обласного бюджету планують виділити додатково 500 тис.грн. на забезпечення разової грошової підтримки для проведення лікування та проходження реабілітації учасників АТО. Відповідний проект рішення планується внести на розгляд чергової сесії Житомирської обласної ради.
За словами заступника голови обласної ради Руслана Годованого, кожне звернення про виділення фінансової допомоги розглядатиметься комісією з питань бюджету і комунальної власності та постійною комісією з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. Комісійно визначатиметься і розмір допомоги.
У випадку виділення коштів учасники АТО, які проживають на території Житомирщини, зможуть отримати фінансову допомогу на проведення хірургічної операції, реабілітації тощо.
Як відомо, житомирську програму реабілітації учасників АТО визнано найкращою в Україні, однак багатьом бійцям доводиться лікуватися за кордоном. Часто операції та реабілітація э дороговартісними. Аби максимально допомогти військовослужбовцям із Житомирщини, які під час АТО отримали серйозні проблеми зі здоров’ям, ініціатива щодо надання їм одноразової фінансової допомоги вноситься на розгляд депутатів обласної ради.
Одноразова допомога надаватиметься на підставі письмової заяви військовослужбовця чи родини учасника АТО, до якої додаються копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, паспорта, медична довідка чи копія посвідчення, де вказано групу інвалідності, довідка про статус учасника АТО і отримання поранень, контузій чи іншого ушкодження здоров’я. Документи необхідно буде подати до канцелярії обласної ради.
Одноразова грошова допомога учаснику АТО надсилатиметься поштовим переказом за адресою, вказаною в заяві.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"