Последние новости
Главная / Новости / Керівника Інституту сільського господарства піймали на хабарі у півмільйона гривень. ФОТО | Новости Житомира

Керівника Інституту сільського господарства піймали на хабарі у півмільйона гривень. ФОТО | Новости Житомира

Слідчими прокуратури Одещини спільно з працівниками СБУ 29 серпня затримано виконувача обов’язків Інституту сільського господарства Національної академії аграрних наук України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.
«Директор наукової установи одержав від керівника державного дослідного господарства, що є структурним підрозділом інституту, півмільйона гривень за уникнення перевірки підприємства та збереження його на посаді», — повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.
Слід зазначити, що «вирішення» вказаного питання посадовець оцінив у 3 мільйони гривень, однак отримав від директора господарства частину обумовленої суми — 500 тисяч гривень.
Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за ч. 4 ст. 368 КК України.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"