Последние новости
Главная / Новости / Допризовна молодь з Житомирщини посіла пяте місце на Всеукраїнській Спартакіаді — Новости Житомира

Допризовна молодь з Житомирщини посіла пяте місце на Всеукраїнській Спартакіаді — Новости Житомира

Допризовна молодь з Житомирщини посіла п’яте місце на Всеукраїнській Спартакіаді
У цьому році в змаганнях Всеукраїнської Спартакіади допризивної молоді брали участь 150 справжніх патріотів України, майбутніх захисників держави. За результатами змагань вони показали силову підготовку в підтягуванні, проявили витривалість у подоланні значних відстаней та перешкод. Про це сказав начальник військового інституту генерал-майор Юрій Даник на закритті Спартакіади 27 вересня.
«Під час змагань ви були швидкими, сильними, взаємоввічливими, дружніми. Маючи такі результати, охоплює почуття впевненості у тому, що лави української армії поповнять юнаки, які здатні гідно захистити рідну землю», – наголосив Юрій Даник.
Завданням спартакіади було визначення фізичної підготовки допризивної молоді до служби у Збройних Силах України та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
Перше місце в загальнокомандних змаганнях посіла Волинська область, друге – м. Київ, третє – Дніпропетровська область. Як повідомляє прес-служба ОДА, Житомирська область зайняла п’яте місце

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"