Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі копаючи траншею під фундамент, чоловік знайшов артилерійський снаряд — Новости Житомира

У Житомирському районі копаючи траншею під фундамент, чоловік знайшов артилерійський снаряд — Новости Житомира

У Житомирському районі копаючи траншею під фундамент, чоловік знайшов артилерійський снаряд
На артилерійський снаряд часів минулої війни натрапив 24 вересня житель села Садки Житомирського району.
Про це розповів головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.
«Копаючи траншею під фундамент для будинку, чоловік помітив підозрілий предмет, що видніється з-під землі. Він одразу повідомив рятувальників. На місце події виїхала група піротехнічних робіт, яка обстежила територію та виявила ще два артснаряди та мінометну міну. Сьогодні згадані вибухонебезпечні предмети знешкоджені у спеціально відведеному місці», – розповів Микола Мінчук.
Як повідомляв , поблизу с. Химрич Романівського району Житомирській області , чоловік ледь не підірвався на артилерійських снарядах.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"