Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області міліціонери розшукали 12 дітей, які пішли з дому — Новости Житомира

У Житомирській області міліціонери розшукали 12 дітей, які пішли з дому — Новости Житомира

У Житомирській області міліціонери розшукали 12 дітей, які пішли з дому
За період літніх канікул у Житомирській області працівники міліції розшукали 12 дітей, які самовільно залишили домівки.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області з посиланням на начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Галину Шилову.
«Улітку до міліційних відділків потрапили 73 неповнолітніх, причому 21 з них – за вчинення кримінальних правопорушень. Правоохоронці розшукали 12 дітей, які самовільно залишили домівки, ще 15 дітей виявили без догляду дорослих. Решта школярів вчинили дрібні правопорушення, відтак запрошувались разом з батьками для проведення профілактичних бесід», – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці інформують, що з настанням літніх канікул міліція працювала поблизу розважальних закладів, вокзалів, ринків, кафе, парків та інших місць можливого перебування дітей. Зокрема, спеціально створені рейдові групи попереджали, а у разі виявлення – зупиняли продаж дітям спиртного та цигарок. За літо працівники міліції зафіксували 25 таких порушень.
«Продавців притягнули до відповідальності за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також міліцією направлено інформацію до фіскальної служби задля позбавлення власників закладів ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами», – повідомляє прес-служба.
За літо правоохоронці області склали понад 800 адміністративних матеріалів за вчинені правопорушення, з них 703 – відносно дорослих, які не виконували обов’язків по вихованню дітей, втягували їх у пияцтво та іншу протиправну діяльність.
Як повідомляв , нещодавно міліція Житомирської області, який втік з дому після сварки з матір’ю.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"