Последние новости
Главная / Новости / До патрулної поліції Житомира братимуть людей до 35 років і платитимуть 8-10 тис. грн — Новости Житомира

До патрулної поліції Житомира братимуть людей до 35 років і платитимуть 8-10 тис. грн — Новости Житомира

До патрулної поліції Житомира братимуть людей до 35 років і платитимуть 8-10 тис. грн
Міністр внутрішніх справ в більш ніж 20 українських містах. Після Києва, Львова та Одеси, в яких патрульні вже приступили до роботи, почнеться старт набору в Нову патрульну поліцію ще в 20 містах країни, серед яких і Житомир, де старт конкурсного відбору призначений на 2 жовтня. Через три місяці, 250 житомирських патрульних, які зможуть пройти конкурсний відбір, приймуть присягу і заступлять на службу. У конкурсному відборі можуть взяти участь всі бажаючі хлопці та дівчата, включаючи інспекторів Житомирської обласної ДАІ, які за висновком атестаційної комісії визнані придатними для подальшого несення служби. Вимог не багато – вік від 21 до 35 років, моральна стійкість, водійське посвідчення, відсутність судимості і прагнення до якісних змін. Етапів відбору кандидатів у нову структуру всього дев’ять – заповнення анкети, проходження медогляду, психотест, професійна підготовка і врешті здача іспиту. За два з половиною місяці з барменів, вчителів і медиків потрібно зробити професійних поліцейських. Очікується, що заробітна плата нових поліцейських в Житомирі буде така ж, як в Києві та Хмельницькому – від 8 до 10 тис. Грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"