Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі ліцеїсти провели благодійний концерт у підтримку свого товариша Юрія Коханчука | Новости Житомира

У Житомирі ліцеїсти провели благодійний концерт у підтримку свого товариша Юрія Коханчука | Новости Житомира

У приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича ліцеїсти комунального закладу “Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей” провели благодійний концерт у підтримку свого товариша 14-річного ліцеїста 2-А курсу Юрія Коханчука.
Хлопчику встановили діагноз некомпактний міокардит. Щоб жити, йому потрібна трансплантація серця. Операція, на яку погодились лише лікарі Індії, коштує 140 000 $.
До доброчинної акції долучились начальник управління культури Житомирської облдержадміністрації Юрій Градовський, солістка хорової капели «ОРЕЯ» Яніна Яремчук, представники зразкових ансамблів народного та аматорського танців “Колорит та “Юність”, аматорський дует батьків з міста Володар-Волинського, керівник музичної студії “Т-Фактор” Тетяна Дідковська, українська співачка Лєна Дарк та ліцеїсти.
На заході були присутні представники українсько-естонської фірми «Вітакомс», громадські діячі, підприємці та усі небайдужі до чужого горя люди. Віталій Сівко, заступник директора Житомирського регіонального центру з інвестицій та розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та голова молодіжної громадської організації «ХХІ покоління», поділився власними враженнями та намірами: «Мене обурює сильно те, що сотні тисяч гривень в Житомирі політики викидають на вітер, проводячи свої передвиборчі агітації, друкуючи нікому не потрібні папірці, газети, дороговартісну зовнішню рекламу… Невже в нашій країні ніхто не може нарешті відійти від того, що не рекламою, а справами потрібно здобувати довіру у суспільстві? Насправді, якщо кожний житомирянин перерахував би хлопчику хоча б по 5 гривень, цієї суми вистачило б на операцію. При цьому у місті працює майже 28 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності, а промисловий комплекс міста представляють більше тисячі підприємств. Думаю, що кожне підприємство могло б виділити по декілька тисяч гривень благодійної допомоги.
Зі своєї сторони ми вже провели оперативне засідання ради організації, підготували і розпочали розсилку факсограм-звернень на найбільші підприємства області. Будемо сподіватися на їх підтримку!»
На концерті було зібрано 9 142 гривні, гроші були одразу передані батькові Юрія Олександру. Він подякував за підтримку та закликав батьків більше часу проводити з їхніми дітьми.
Сьогодні варто бути вдячним організаторам благодійного концерту, зокрема, заступнику директора ліцею-інтернату з виховної роботи Пироговській В.Я., керівнику музичного гуртка Дідковській Т.В. та вихователю Бацулі О.А. і, звісно ж, ліцеїстам. На переконання директора ліцею Людмили Корінної, за такою молоддю і є майбутнє нашої країни.
Станом на 12 листопада на рахунку Юрія налічувалось 890 тисяч гривень. Не будьте байдужими і ви, адже від хвороби не застрахований ніхто. Дякуймо Богові за те, що маємо! Цінуймо те, що маємо! Й бережімо себе і своїх близьких!
Реквізити для допомоги:
Картка Приват Банку 4323 3450 0109 5331
Коханчук Марина
Телефон: 0972516819 (Коханчук Олександр)

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"