Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі знову відчувається запах гару, рятувальники кажуть – дим з полігону — Новости Житомира

У Житомирі знову відчувається запах гару, рятувальники кажуть – дим з полігону — Новости Житомира

У Житомирі знову відчувається запах гару, рятувальники кажуть – дим з полігону
У Житомирі зранку, 31 серпня, місто знову знаходиться в диму, запах гару чутно як в районі Богунії, так і біля Станишівки.
В управлінні Держсанепідслужби Житомирської області повідомили про те, що сьогодні зранку були взяті проби повітря в Житомирі, Коростені та Овручі.
«Сьогодні були відібрані проби повітря у містах Житомир, Коростень, Овруч. Результати мають бути завтра», – сказали у СЕС.
У прес-службі ДСНС у Житомирській області повідомили, що станом на 9.30 ранку в Житомирі та Житомирському районі пожеж не зафіксовано.
«Дим іде з військового полігону. Там проходять планові навчання. У них є свої пожежні, і наскільки нам відомо – ситуація контрольована», – наголосили рятувальники.
Як повідомляв , 26 серпня на півночі Житомирської області , запах гару відчувався і у Житомирі.
У зв’язку з пожежами лісових масивів, торфовищ та сухої трави фахівці Коростенського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 26 та 27 серпня здійснили відбір проб атмосферного повітря у місті Коростень. Результати проведених лабораторних досліджень свідчили, що гігієнічні нормативи.
Вихідними голова Житомирської обласної державної адміністрації особисто виїхав в зону лісової пожежі, що в Коростенському районі. Він провів робочу нараду та повідомив, що .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"