Последние новости
Главная / Новости / Житомирський водоканал збирається придбати асенізатор та екскаватор за 3,2 млн грн — Новости Житомира

Житомирський водоканал збирається придбати асенізатор та екскаватор за 3,2 млн грн — Новости Житомира

Житомирський водоканал збирається придбати асенізатор та екскаватор за 3,2 млн грн
Комунальне підприємство “Житомирводоканал” Житомирської міської ради збирається купити асенізаторний автомобіль із насосом за 1,7 млн грн та екскаватор за 1,5 млн грн.
Оголошення про результати відкритих торгів опубліковані на офіційному сайті Державних закупівель.
Асенізатор («машина із муловсмоктувальним обладнанням для збору та транспортування рідких побутових і промислових відходів виробництва») придбають в одеського підприємства «Укрспецтехсервіс», заявлена вартість – 1 722 470 грн з ПДВ при очікуваній вартості 2,7 млн грн. Екскаватор з багатофункціональним (шість в одному) ковшем планують придбати у київської фірми «Констракшн Машинері» за 1 530 000 грн з ПДВ (очікувана вартість закупівлі становила 1,6 млн грн).
В обох випадках переможці тендеру повинні поставити товар до 31 грудня 2015 року.
У технічних вимогах йдеться, що максимальна глибина всмоктування асенізатора має становити не менше 7 метрів, а місткість цистерни – 6,2 кубометрів.
Екскаватор-навантажувач, який мають придбати, повинен бути на спеціальному шасі з пневмоколісним ходом, приводом на всі колеса та гідропідсилювачем керма. Повна експлуатаційна маса спецавтомобіля має становити не менше 8 тонн, швидкість пересування – не менше 40 км/год., місткість ковша навантажувача – не менше 1 кубометра, а глибина копання – майже 6 метрів. Також має бути звукова сигналізація заднього руху.
Як повідомляв , КП «Житомирводоканал» збирається за 1,4 млн грн. по вул. Західній у Житомирі (Мальованка).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"