Последние новости
Главная / Новости / Житомирський виконком заборонив продавати алкоголь військовим — Новости Житомира

Житомирський виконком заборонив продавати алкоголь військовим — Новости Житомира

Житомирський виконком заборонив продавати алкоголь військовим
Житомирський виконком заборонив продавати алкоголь військовим Сьогодні, 15:38 До Житомирського міськвиконкому звернувся військовий прокурор з проханням призупинити та підтримати проект рішення «Про призупинення реалізації алкогольних напоїв військовослужбовцям на період проведення АТО та мобілізації», у зв’язку з тим, що військові несуть неякісно службу.
2 вересня під час засідання міськвиконкому перед присутніми виступив прокурор військової прокуратури Житомирського гарнізону Олексій Рихлюк.
«Наразі у Житомирі зосереджена велика кількість мобілізованих осіб і, коли вони почали у великій кількості вживати алкоголь – ніяких «ричагів» впливу на їх немає. У зв’язку з цим, головною військовою прокуратурою, генеральною прокуратурою було ініційовано до Верховної ради внесення змін до кодексу, до адмінправопорушень, і встановити відповідальність військовослужбовців за вжиття алкогольних напоїв. Після того ці зміни вступили в силу з березня місяця і почали активно застосовуватися ці норми закону. Що стосується статистики: то у Житомирі складено близько 50 протоколів на військових», – повідомив Олексій Рихлюк.
Під час дискусії члени Житомирського міськвиконкому вирішили внести правки в проект рішення та заборони реалізацію алкогольних напоїв військовослужбовцям на період проведення АТО та мобілізації. За зміни до проекту та в цілому проголосували 26 членів виконкому.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"