Последние новости
Главная / Новости / У Малині правоохоронці розшукують шахрая — Новости Житомира

У Малині правоохоронці розшукують шахрая — Новости Житомира

У Малині правоохоронці розшукують шахрая
У Малині правоохоронці розшукують шахрая Сьогодні, 10:39 До міськвідділу міліції звернулась малинчанка із заявою про ошуканство «банківськими працівниками». Правоохоронці встановлюють особу пройдисвіта і закликають жителів регіону виявляти пильність.
24 вересня до Малинського міськвідділу УМВС звернулася 51-річна жителька райцентру, яка повідомила, що через власну необережність втратила з рахунку 15 тисяч гривень.
Заявниця розповіла, що до неї зателефонував чоловік та представився працівником банку. Співрозмовник під приводом уточнення персональних даних дізнався необхідну йому конфіденційну інформацію абонента. Тільки за кілька годин, невдало спробувавши зняти з власного рахунку гроші, пенсіонерка зрозуміла, що стала жертвою шахрая, та звернулася до міліції.
Нині тривають заходи щодо встановлення особи зловмисника.
Разом з тим правоохоронці звертаються до громадян: зауважте, що вберегтися від подібного роду злодіянь цілком реально, для цього запам’ятайте самі та розкажіть близьким та знайомим деякі правила:
– нікому і за жодних обставин не давайте особистої інформації, особливо в телефонному режимі;
– уважно читайте смс-повідомлення, які приходять на ваш мобільний телефон;
– якщо вас переконують у ризику втратити кошти через «збій системи» чи інформують про будь-які інші банківські операції та вимагають надати особисті дані, не поспішайте, краще зателефонуйте на гарячу лінію фінансової установи (на кожній банківській картці вказані номери телефонів).
Памятайте, у таких ситуаціях ваша фінансова безпека залежить тільки від вас!

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"