Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області управління Держземагентства незаконно здало в оренду 250 га землі — Новости Житомира

У Житомирській області управління Держземагентства незаконно здало в оренду 250 га землі — Новости Житомира

У Житомирській області управління Держземагентства незаконно здало в оренду 250 га землі
У Житомирській області управління Держземагентства незаконно здало в оренду 250 га землі Сьогодні, 11:31 На Житомирщині за сприяння прокуратури державі повернуть 250 га землі вартістю 7 млн грн.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
«Апеляційним судом Житомирської області залишено в силі рішення про задоволення позову прокуратури Чуднівського району щодо визнання незаконними наказів ГУ Держземагентства в області та визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок загальною площею 250 га», – інформує обласна прокуратура.
Йдеться про те, що Держземагенство на початку 2014 року незаконно, без проведення земельних торгів та нормативно-грошової оцінки землі, передало жителю Київської області 250 га землі вартістю 7 млн грн нібито для створення фермерського господарства.
Водночас установлено, що орендар переданої на 49 років спірної землі вже є директором фермерського господарства.
За позовом прокуратури, судом визнано відповідні накази незаконними та прийнято рішення про повернення 250 га землі до державної власності, правомірність якого підтверджено в апеляційній інстанції.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Карпатах выпал первый снег — Новости Житомира

В Карпатах выпал первый снег Сьогодні, 15:00 В Сеть попали снимки Карпат, в которых выпал первый снег. Фотографии сделаны в одном из самых живописных гор данного района – на вершине Чорногоры. Это самый высокий горный массив Украинских Карпат. Фотографии на своей странице в Facebook опубликовал пользователь Андрей Ненько. Туристы заметили снег у разрушенной польской обсерватории