Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області управління Держземагентства незаконно здало в оренду 250 га землі — Новости Житомира

У Житомирській області управління Держземагентства незаконно здало в оренду 250 га землі — Новости Житомира

У Житомирській області управління Держземагентства незаконно здало в оренду 250 га землі
У Житомирській області управління Держземагентства незаконно здало в оренду 250 га землі Сьогодні, 11:31 На Житомирщині за сприяння прокуратури державі повернуть 250 га землі вартістю 7 млн грн.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
«Апеляційним судом Житомирської області залишено в силі рішення про задоволення позову прокуратури Чуднівського району щодо визнання незаконними наказів ГУ Держземагентства в області та визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок загальною площею 250 га», – інформує обласна прокуратура.
Йдеться про те, що Держземагенство на початку 2014 року незаконно, без проведення земельних торгів та нормативно-грошової оцінки землі, передало жителю Київської області 250 га землі вартістю 7 млн грн нібито для створення фермерського господарства.
Водночас установлено, що орендар переданої на 49 років спірної землі вже є директором фермерського господарства.
За позовом прокуратури, судом визнано відповідні накази незаконними та прийнято рішення про повернення 250 га землі до державної власності, правомірність якого підтверджено в апеляційній інстанції.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре — Новости Житомира

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре Сьогодні, 10:17 Теплого бабьего лета также не прогнозируют. Теплого бабьего лета не будет, так же, как и бархатного сезона. Более того, в конце октября нас уже ждут снег с дождем. Синоптики говорят: во всем виноват жаркий август. Засентябрило Холодную погоду в Украину принесли воздушные массы с северо-запада, говорят в