Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині засуджені зустрілись із представниками християнських конфесій — Новости Житомира

На Житомирщині засуджені зустрілись із представниками християнських конфесій — Новости Житомира

На Житомирщині засуджені зустрілись із представниками християнських конфесій
У Райківській ВК управління ДПтС України в Житомирській області із засудженими зустрілись представники християнських конфесій та благодійних організацій.
27 вересня 2015 року в Райківській виправній колонії (№73) побували представники християнської церкви «Перемога», християнських місій «Світло Правди», благодійних організацій «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», «Асоціація Християнських центрів реабілітації» та «Прорив-Перемога» з міст Києва, Житомира, Бердичева, Коростеня, Кагарлика, Луцька та Білої Церкви, які постійно відвідують УВП області та проводять із засудженими душпастирську роботу. Супроводжував представників християнських церков заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Анатолій Бобриньов.
Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.
Переважаюча більшість відвідувачів Райківської ВК-73 – це колишні засуджені, які увірували в місцях позбавлення волі і зараз продовжують нести це служіння, передаючи особисті свідчення теперішнім засудженим.
Під час відвідування колонії гості побували у житлових гуртожитках СПС установи, відвідали дільницю карантину, діагностики та розподілу, багатопрофільну лікарню при установі, дисциплінарний ізолятор, тепло поспілкувались з усіма без виключення засудженими.
У молитовній кімнаті установи гості разом із засудженими здійснили богослужіння, після якого поспілкувались на різноманітні теми, зокрема і наданні допомоги засудженим після їх звільнення з місць позбавлення волі у побутовому та трудовому влаштуванні.
Представники благодійної організації «Прорив Перемога» тривалий час проводять роботу із засудженими в УВП Житомирської області в напрямку ресоціалізації та реабілітації, надають значну допомогу адміністраціям установ у роботі по профілактиці негативних явищ у середовищі засуджених.
За словами пастора церкви «Перемога» Артура Гузєєва, у планах організації укладення відповідної угоди про співпрацю з Державною пенітенціарною службою України з метою поглиблення спільної діяльності по забезпеченню прав засуджених відповідно до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
«Ми робимо усе від нас залежне, щоб представники релігійних організацій, зареєстрованих у встановленому законом порядку, мали змогу відвідувати засуджених, які прагнуть такого спілкування, тим більше, що серед них є колишні засуджені, які своїм особистим прикладом доводять, що життя після відбуття покарання не закінчується, а завдяки твердому бажанню виправитись та підтримці небайдужих людей цілком реально змінити його на краще, відмовившись від вчинення злочинів у подальшому», – зазначив полковник внутрішньої служби А.А. Бобриньов.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"