Последние новости
Главная / Новости / Житомирських автовласників змусять платити 800 грн. в рік — Новости Житомира

Житомирських автовласників змусять платити 800 грн. в рік — Новости Житомира

Житомирських автовласників змусять платити 800 грн. в рік
Житомирських автовласників змусять платити 800 грн. в рік Сьогодні, 17:20 Міністерство фінансів України сформує перелік із 10-15 марок автомобілів класу «люкс», власники яких будуть платити податок у розмірі 25 тис. грн у рік, а власники інших марок «молодше» 5 років будуть платити 800 грн. Про це заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.
«Ми хочемо запропонувати нову модель, щоб податком 25 тисяч обкладалися лише автомобілі класу «люкс». Це Maserati, Lamborghini, Bentley і так далі. Це має бути чіткий перелік автомобілів, які належать до класу «люкс». Це буде 10-15 марок автомобілів, власники яких будуть сплачувати податок», – зазначила Олена Макєєва.
Заступник міністра пояснила, що подібний перелік автомобілів застосовується в європейський країнах, і зараз Мінфін вивчає, які автомобілі повинні до нього потрапити. «Ми пропонуємо не в Податковому кодексі прописувати, які автомобілі відносяться до класу «люкс», а в окремій постанові до Податкового кодексу. Інші власники автомобілів також повинні сплачувати цей податок, але ми розуміємо, що він має становити в рік менше тисячі гривень. Приміром, 800 гривень для всіх власників автомобілів до 5 років», –додала вона.
Олена Макеєва запевнила, що після дискусії власники автомобілів погодилися платити 800 гривень, якщо будуть бачити, що дороги дійсно ремонтуються. «Для них сплатити 800 гривень протягом року – це невеликі гроші. А для бюджету це великі гроші, які можна витратити на будівництво доріг та інфраструктури», – підкреслила вона.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"