Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі студентів вчать виживати. Відео — Новости Житомира

У Житомирі студентів вчать виживати. Відео — Новости Житомира

У Житомирі студентів вчать виживати. Відео
Школу виживання відкрили у Житомирі, передає “ТСН”.
Триденний вишкіл для учасників із різних куточків країни стартував на місцевому військовому полігоні. Учасники тренувань, здебільшого студенти, житимуть в польових умовах. Всі вони навчаються орієнтуватися на місцевості, пройдуть так званою стежкою розвідника.
“Якщо чесно. то ніхто з нас не є професійним спортсменом чи військовим. Ми прийшли сюди, щоб довести, що і простий студент може це зробити”, – зазначила учениця школи Олеся Штойко.
“Основна мета заходу – це перевірка себе, загартування духу. Щоб вони зрозуміли. що захист Вітчизни – це нелегка, але дуже потрібна справа”, – підсумував Юрій Даник, генерал-майор, керівник Житомирського військового інституту.

Интересное

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре — Новости Житомира

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре Сьогодні, 10:17 Теплого бабьего лета также не прогнозируют. Теплого бабьего лета не будет, так же, как и бархатного сезона. Более того, в конце октября нас уже ждут снег с дождем. Синоптики говорят: во всем виноват жаркий август. Засентябрило Холодную погоду в Украину принесли воздушные массы с северо-запада, говорят в