Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі студентів вчать виживати. Відео — Новости Житомира

У Житомирі студентів вчать виживати. Відео — Новости Житомира

У Житомирі студентів вчать виживати. Відео
Школу виживання відкрили у Житомирі, передає “ТСН”.
Триденний вишкіл для учасників із різних куточків країни стартував на місцевому військовому полігоні. Учасники тренувань, здебільшого студенти, житимуть в польових умовах. Всі вони навчаються орієнтуватися на місцевості, пройдуть так званою стежкою розвідника.
“Якщо чесно. то ніхто з нас не є професійним спортсменом чи військовим. Ми прийшли сюди, щоб довести, що і простий студент може це зробити”, – зазначила учениця школи Олеся Штойко.
“Основна мета заходу – це перевірка себе, загартування духу. Щоб вони зрозуміли. що захист Вітчизни – це нелегка, але дуже потрібна справа”, – підсумував Юрій Даник, генерал-майор, керівник Житомирського військового інституту.

Интересное

В Карпатах выпал первый снег — Новости Житомира

В Карпатах выпал первый снег Сьогодні, 15:00 В Сеть попали снимки Карпат, в которых выпал первый снег. Фотографии сделаны в одном из самых живописных гор данного района – на вершине Чорногоры. Это самый высокий горный массив Украинских Карпат. Фотографии на своей странице в Facebook опубликовал пользователь Андрей Ненько. Туристы заметили снег у разрушенной польской обсерватории