Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі студентів вчать виживати. Відео — Новости Житомира

У Житомирі студентів вчать виживати. Відео — Новости Житомира

У Житомирі студентів вчать виживати. Відео
Школу виживання відкрили у Житомирі, передає “ТСН”.
Триденний вишкіл для учасників із різних куточків країни стартував на місцевому військовому полігоні. Учасники тренувань, здебільшого студенти, житимуть в польових умовах. Всі вони навчаються орієнтуватися на місцевості, пройдуть так званою стежкою розвідника.
“Якщо чесно. то ніхто з нас не є професійним спортсменом чи військовим. Ми прийшли сюди, щоб довести, що і простий студент може це зробити”, – зазначила учениця школи Олеся Штойко.
“Основна мета заходу – це перевірка себе, загартування духу. Щоб вони зрозуміли. що захист Вітчизни – це нелегка, але дуже потрібна справа”, – підсумував Юрій Даник, генерал-майор, керівник Житомирського військового інституту.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"