Последние новости
Главная / Новости / Ірина Ярмоленко: Навіщо Житомиру діалог? — Новости Житомира

Ірина Ярмоленко: Навіщо Житомиру діалог? — Новости Житомира

Ірина Ярмоленко: Навіщо Житомиру діалог?  
У Житомирі комунікаційна агенція «DIALOG» запрошує бізнесменів та політиків до співпраці, а мешканців міста до діалогу.
Про новий проект розповідає член Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс Ірина Ярмоленко.
Ірино, як з’явилась ідея створення «DIALOG»?
Зустрілись я та власник типографії Олександр Лобов. Він мав своє бачення у справі просування поліграфічних послуг, а я, будучи головою Центру суспільних комунікацій, журналістом, зосередила увагу на важливості комунікаційних процесів. Порадила створити, по-перше, щось нове та неагресивне, відійти від традиційних послуг рекламних агентств – друку картин, візитівок та поліграфії для свят. Ми надаємо послуги під ключ, аби замовнику не доводилося витрачати час на пошук підрядників.
Над чим ви працюєте?
«DIALOG» працює з інформацією: організовує круглі столи, тренінги, курси, події, школи, корпоративні заходи, інформаційні, соціально-відповідальні кампанії, а також готує промови та сценарії. Має власне виробництво, тому супроводжує всіма видами поліграфічних послуг.
Спочатку відбувається знайомство з компанією чи особистістю, історією, розумінням бачення замовника та побажань і лише після цієї командної роботи та аналізу ми подаємо пропозиції.
З ким ви вже встигли попрацювати?
З народними депутатами, нашими місцевими. Наші клієнти – «Чудодієво», «Асклепій», «Добростан», салон краси «Beauty EL», «Рим Богдан», ПП «Компанія РОС» тощо. Про нашу роботу детально на сайті – dialogzt.com.ua.
Яка ваша цінова політика?

Интересное

Нефтебазу с поддельным бензином нашли под Житомиром — Новости Житомира

Бензин, который фактически убивал двигатели машин, продавали в Житомире, Киеве и области. Некачественный товар предлагали по низким ценам и выдавали за белорусское топливо. Налоговая изъяла у дельцов 139 тонн некачественного бензина. Хранили товар на одной из нефтебаз Коростышевского района, под Житомиром. Роман Сидорчук, старший следователь ГНИ в Печерскому районе Киева: – Проводиться досудове розслідування за