Последние новости
Главная / Новости / У театрі ім. І.Кочерги новий сезон відкриє вистава «Любов та ненависть у Вероні» — Новости Житомира

У театрі ім. І.Кочерги новий сезон відкриє вистава «Любов та ненависть у Вероні» — Новости Житомира

У театрі ім. І.Кочерги новий сезон відкриє вистава «Любов та ненависть у Вероні»
16 вересня 2015 р. прем’єрною виставою «Любов та ненависть у Вероні» за п’єсою Григорія Горіна «Чума на ваші дві родини» Житомирський театр відкриває свій 72-й театральний сезон!
Переклад оригіналу на українську мову зробив наш земляк, відомий письменник, бард, співак – Володимир Шинкарук. Після смерті митця режисер Житомирського театру Петро Авраменко пообіцяв, що поставить п’єсу на своїй сцені. І ось вже 26 червня глядачі змогли насолодитися виставою. Масштабність вистави вражала. Нові костюми, декорації, пісні і навіть реп – все це перепліталося у трагікомедії «Шекспірівської» доби. А головне – зі сцени лунали ідеї миру.
Режисер-постановник вистави — Петро Авраменко
Премєра вистави «Любов та ненависть у Вероні» — це не просто сюжетне продовження шекспіровської історії про ворогування кланів Монтеккі та Капулетті після загибелі двох юних закоханих Ромео та Джульєтти.
Це версія можливого розвитку подій у жанрі Фарсу, який визначив у своїй постановці режисер Петро Авраменко.
У виставі підняті вічні та актуальні і на сьогодняшній день проблеми: про безглуздість ворогування, що засліпила серця і розум двох родин, про руйнівну силу цинізму, брехні та підступності на людську сутність. І жертвами цієї безглуздої війни стають ще оді юні закохані. Ні она, ні друга родина не поступаються один дному і не бажають припиняти війну. Ну, а коли так… тоді чума на ваші дві родини!

Интересное

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре — Новости Житомира

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре Сьогодні, 10:17 Теплого бабьего лета также не прогнозируют. Теплого бабьего лета не будет, так же, как и бархатного сезона. Более того, в конце октября нас уже ждут снег с дождем. Синоптики говорят: во всем виноват жаркий август. Засентябрило Холодную погоду в Украину принесли воздушные массы с северо-запада, говорят в