Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині триває конкурс «Краща книга року» — Новости Житомира

На Житомирщині триває конкурс «Краща книга року» — Новости Житомира

На Житомирщині триває конкурс «Краща книга року»
З метою визначення кращих художніх, краєзнавчих, наукових, довідкових, дитячих видань, підтримки та заохочення книговидавців, письменників області, популяризації читання, мистецтва творення книги та підвищення рівня поліграфії управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації з 1 вересня 2015 року розпочало прийом заявок до участі в обласному щорічному конкурсі «Краща книга року».
Видання можуть подавати творчі спілки видавництва, видавничі організації, поліграфічні та книготорговельні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні, громадські і творчі організації, бібліотеки, редакції друкованих ЗМІ та автори книг.
Конкурс проводиться за такими номінаціями:
«Мій край», «Особистість і доба», «З глибини знань», «Поезія року», «Проза року», «Світ дитинства», «Кращий літературний дебют», «Мистецтво друку», «Гран-прі».
До участі приймаються видання, які вийшли друком протягом року, що передує даті проведення Конкурсу.
Заявка на кожну номінацію Конкурсу разом з 3 екземплярами видання подається згідно з установленою формою до 1 жовтня 2015 року в управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, що знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан С. П. Корольова, 1, кім. 236. Заявку на участь у конкурсі можна скачати
Телефон для довідок 47-50-19, 096-819-98-33, Ярослава Гонзур.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"