Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області військові можуть отримати разову грошову допомогу на лікування — Новости Житомира

У Житомирській області військові можуть отримати разову грошову допомогу на лікування — Новости Житомира

У Житомирській області військові можуть отримати разову грошову допомогу на лікування
Захисники Вітчизни, які, відстоюючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході України, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, можуть отримати разову грошову допомогу для одержання належної медичної допомоги та забезпечення медичним обслуговуванням, проведення лікування та проходження реабілітації.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.
Розмір разової грошової допомоги військовослужбовцю визначається в кожному конкретному випадку з урахуванням висновку управління охорони здоров’я облдержадміністрації про стан здоров’я людини і вартості лікування, на спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.
Рішення від 10.09.2015 №1632 року «Про Положення про порядок та умови надання військовослужбовцям та іншим особам, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції разової грошової допомоги для проведення лікування та проходження реабілітації».
Зразок заяви та перелік необхідних документів
Документи приймаються за адресою м. Житомир, майдан С.П. Корольова,1 кабінет 115 .
Телефон для довідок (0412) 47-44-01
Як повідомляв , заступник голови Житомирської обласної ради Руслан Годований запропонував, щоб учасники АТО, які потребують лікування за кордоном або ліків, які не можна придбати в Україні, .

Интересное

В Карпатах выпал первый снег — Новости Житомира

В Карпатах выпал первый снег Сьогодні, 15:00 В Сеть попали снимки Карпат, в которых выпал первый снег. Фотографии сделаны в одном из самых живописных гор данного района – на вершине Чорногоры. Это самый высокий горный массив Украинских Карпат. Фотографии на своей странице в Facebook опубликовал пользователь Андрей Ненько. Туристы заметили снег у разрушенной польской обсерватории