Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області військові можуть отримати разову грошову допомогу на лікування — Новости Житомира

У Житомирській області військові можуть отримати разову грошову допомогу на лікування — Новости Житомира

У Житомирській області військові можуть отримати разову грошову допомогу на лікування
Захисники Вітчизни, які, відстоюючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході України, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, можуть отримати разову грошову допомогу для одержання належної медичної допомоги та забезпечення медичним обслуговуванням, проведення лікування та проходження реабілітації.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.
Розмір разової грошової допомоги військовослужбовцю визначається в кожному конкретному випадку з урахуванням висновку управління охорони здоров’я облдержадміністрації про стан здоров’я людини і вартості лікування, на спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.
Рішення від 10.09.2015 №1632 року «Про Положення про порядок та умови надання військовослужбовцям та іншим особам, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції разової грошової допомоги для проведення лікування та проходження реабілітації».
Зразок заяви та перелік необхідних документів
Документи приймаються за адресою м. Житомир, майдан С.П. Корольова,1 кабінет 115 .
Телефон для довідок (0412) 47-44-01
Як повідомляв , заступник голови Житомирської обласної ради Руслан Годований запропонував, щоб учасники АТО, які потребують лікування за кордоном або ліків, які не можна придбати в Україні, .

Интересное

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре — Новости Житомира

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре Сьогодні, 10:17 Теплого бабьего лета также не прогнозируют. Теплого бабьего лета не будет, так же, как и бархатного сезона. Более того, в конце октября нас уже ждут снег с дождем. Синоптики говорят: во всем виноват жаркий август. Засентябрило Холодную погоду в Украину принесли воздушные массы с северо-запада, говорят в