Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі ТМ «НОВІ ВІКНА» пропонує в розстрочку енергозберігаючі вікна, що допоможуть економити на опаленні — Новости Житомира

У Житомирі ТМ «НОВІ ВІКНА» пропонує в розстрочку енергозберігаючі вікна, що допоможуть економити на опаленні — Новости Житомира

У Житомирі ТМ «НОВІ ВІКНА» пропонує в розстрочку енергозберігаючі вікна, що допоможуть економити на опаленні  
Ситуація, яка склалася сьогодні у наші країні, вчить кожного українця бережливо відноситися до ресурсів. Наразі треба сказати про те, що всім мешканцям нашої держави слід навчитися використовувати електроенергію та газ із максимальною ефективністю. Влада не готова надати чітку відповідь, наскільки якісним буде опалювальний сезон 2015р, тому уже зараз всі активно готують свої оселі до зими.
можуть зекономити 30-50% вартості опалення. Якщо до опалювального сезону змінити вікна, то сума зекономлених коштів покриє витрати на нові вікна досить швидко. Якісні вікна при правильній експлуатації можуть прослужити до 50 років, що також дає можливість зберегти сімейний бюджет.
«НОВІ ВІКНА» подбали не лише про заощадження тепла та енергії вашого дому, а й про доступність таких потрібних металопластикових вікон. Адже відтепер для того, щоб замовити та встановити нові вікна, вам зовсім не потрібна уся сума одразу.
ТМ «Нові Вікна» пропонує для своїх покупців безвідсоткову розстрочку на три місяці (оплату частинами від Приватбанку(ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р.). Послуга «Оплата частинами» доступна всім власникам карт ПриватБанку.
Також є можливість оформити кредитний продукт «» від Укрсиббанку .
Тобто уже зараз ви можете насолоджуватися теплом і затишком, поступово здійснюючи розрахунки. І усе це без будь-яких додаткових витрат, нарахувань чи комісій.
Пам’ятайте, нові енергозберігаючі віна дозволять зберегти тепло.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"