Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі ТМ «НОВІ ВІКНА» пропонує в розстрочку енергозберігаючі вікна, що допоможуть економити на опаленні — Новости Житомира

У Житомирі ТМ «НОВІ ВІКНА» пропонує в розстрочку енергозберігаючі вікна, що допоможуть економити на опаленні — Новости Житомира

У Житомирі ТМ «НОВІ ВІКНА» пропонує в розстрочку енергозберігаючі вікна, що допоможуть економити на опаленні  
Ситуація, яка склалася сьогодні у наші країні, вчить кожного українця бережливо відноситися до ресурсів. Наразі треба сказати про те, що всім мешканцям нашої держави слід навчитися використовувати електроенергію та газ із максимальною ефективністю. Влада не готова надати чітку відповідь, наскільки якісним буде опалювальний сезон 2015р, тому уже зараз всі активно готують свої оселі до зими.
можуть зекономити 30-50% вартості опалення. Якщо до опалювального сезону змінити вікна, то сума зекономлених коштів покриє витрати на нові вікна досить швидко. Якісні вікна при правильній експлуатації можуть прослужити до 50 років, що також дає можливість зберегти сімейний бюджет.
«НОВІ ВІКНА» подбали не лише про заощадження тепла та енергії вашого дому, а й про доступність таких потрібних металопластикових вікон. Адже відтепер для того, щоб замовити та встановити нові вікна, вам зовсім не потрібна уся сума одразу.
ТМ «Нові Вікна» пропонує для своїх покупців безвідсоткову розстрочку на три місяці (оплату частинами від Приватбанку(ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р.). Послуга «Оплата частинами» доступна всім власникам карт ПриватБанку.
Також є можливість оформити кредитний продукт «» від Укрсиббанку .
Тобто уже зараз ви можете насолоджуватися теплом і затишком, поступово здійснюючи розрахунки. І усе це без будь-яких додаткових витрат, нарахувань чи комісій.
Пам’ятайте, нові енергозберігаючі віна дозволять зберегти тепло.

Интересное

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре — Новости Житомира

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре Сьогодні, 10:17 Теплого бабьего лета также не прогнозируют. Теплого бабьего лета не будет, так же, как и бархатного сезона. Более того, в конце октября нас уже ждут снег с дождем. Синоптики говорят: во всем виноват жаркий август. Засентябрило Холодную погоду в Украину принесли воздушные массы с северо-запада, говорят в