Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині протягом вихідних трапилося 55 пожеж — Новости Житомира

На Житомирщині протягом вихідних трапилося 55 пожеж — Новости Житомира

На Житомирщині протягом вихідних трапилося 55 пожеж
На Житомирщині протягом вихідних трапилося 55 пожеж Сьогодні, 11:25 Через спекотну й суху погоду на Житомирщині утримується найвищий 5 клас пожежної небезпеки. Так, протягом вихідних 8-9 серпня, в області сталося 55 пожеж, а рятувальники 23 рази виїжджали на гасіння сухої трави. Окрім цього, зареєстрована 1 надзвичайна ситуація.
В управлінні ДСНС України в Житомирській області попереджають, що найближчі 3 дні температура повітря сягатиме 35 градусів. Тож рятувальники закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки!
Категорично заборонено розводити багаття та спалювати післяжнивні залишки, навіть у приватних домоволодіннях. Також слід пам’ятати про небезпеку паління і не використовувати відкритий вогонь поблизу хлібних і лісових масивів.

Интересное

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре — Новости Житомира

Синоптики пообещали украинцам снег в октябре Сьогодні, 10:17 Теплого бабьего лета также не прогнозируют. Теплого бабьего лета не будет, так же, как и бархатного сезона. Более того, в конце октября нас уже ждут снег с дождем. Синоптики говорят: во всем виноват жаркий август. Засентябрило Холодную погоду в Украину принесли воздушные массы с северо-запада, говорят в