Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині протягом вихідних трапилося 55 пожеж — Новости Житомира

На Житомирщині протягом вихідних трапилося 55 пожеж — Новости Житомира

На Житомирщині протягом вихідних трапилося 55 пожеж
На Житомирщині протягом вихідних трапилося 55 пожеж Сьогодні, 11:25 Через спекотну й суху погоду на Житомирщині утримується найвищий 5 клас пожежної небезпеки. Так, протягом вихідних 8-9 серпня, в області сталося 55 пожеж, а рятувальники 23 рази виїжджали на гасіння сухої трави. Окрім цього, зареєстрована 1 надзвичайна ситуація.
В управлінні ДСНС України в Житомирській області попереджають, що найближчі 3 дні температура повітря сягатиме 35 градусів. Тож рятувальники закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки!
Категорично заборонено розводити багаття та спалювати післяжнивні залишки, навіть у приватних домоволодіннях. Також слід пам’ятати про небезпеку паління і не використовувати відкритий вогонь поблизу хлібних і лісових масивів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"