Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова — Новости Житомира

У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова — Новости Житомира

У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова
26-27 вересня у Житомирі планують провести традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова.
Даний проект рішення виконкому опублікований на сайті міської ради.
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з федерацією мотоциклетного спорту України в Житомирській області забезпечуватимуть проведення заходу.
Управління ДАІ УМВС України в Житомирській області встановить пости державтоінспекторів на перехресті вулиць Бондарної та Червоноармійської на час проведення традиційного мотокросу та надасть спеціальні автомобілі для безпечного проведення в районі вул.Червоноармійської. 26-27 вересня на перехресті вулиць Бондарної та Червоноармійської буде заборонено в’їзд.
Також у проекті рішення виконкому буде організовано виїзну торгівлю в районі вул.Червоноармійської. Будуть встановлені біотуалети та сміттєві баки.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.

Интересное

В Карпатах выпал первый снег — Новости Житомира

В Карпатах выпал первый снег Сьогодні, 15:00 В Сеть попали снимки Карпат, в которых выпал первый снег. Фотографии сделаны в одном из самых живописных гор данного района – на вершине Чорногоры. Это самый высокий горный массив Украинских Карпат. Фотографии на своей странице в Facebook опубликовал пользователь Андрей Ненько. Туристы заметили снег у разрушенной польской обсерватории