Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова — Новости Житомира

У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова — Новости Житомира

У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова
26-27 вересня у Житомирі планують провести традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова.
Даний проект рішення виконкому опублікований на сайті міської ради.
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з федерацією мотоциклетного спорту України в Житомирській області забезпечуватимуть проведення заходу.
Управління ДАІ УМВС України в Житомирській області встановить пости державтоінспекторів на перехресті вулиць Бондарної та Червоноармійської на час проведення традиційного мотокросу та надасть спеціальні автомобілі для безпечного проведення в районі вул.Червоноармійської. 26-27 вересня на перехресті вулиць Бондарної та Червоноармійської буде заборонено в’їзд.
Також у проекті рішення виконкому буде організовано виїзну торгівлю в районі вул.Червоноармійської. Будуть встановлені біотуалети та сміттєві баки.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.

Интересное

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил — Новости Житомира

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил Сьогодні, 09:46 На Житомирщині триває спецоперація “Рубіж 2015” за участі працівників митниці та оперативних співробітників ГУ ДФС області. Вона має на меті виявлення та припинення правопорушень митного та податкового законодавства. Так, вже у вересні спільна робоча група провела 10 контрольних оглядів імпортно-експортних вантажів. У