Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова — Новости Житомира

У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова — Новости Житомира

У Житомирі проведуть традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова
26-27 вересня у Житомирі планують провести традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова.
Даний проект рішення виконкому опублікований на сайті міської ради.
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з федерацією мотоциклетного спорту України в Житомирській області забезпечуватимуть проведення заходу.
Управління ДАІ УМВС України в Житомирській області встановить пости державтоінспекторів на перехресті вулиць Бондарної та Червоноармійської на час проведення традиційного мотокросу та надасть спеціальні автомобілі для безпечного проведення в районі вул.Червоноармійської. 26-27 вересня на перехресті вулиць Бондарної та Червоноармійської буде заборонено в’їзд.
Також у проекті рішення виконкому буде організовано виїзну торгівлю в районі вул.Червоноармійської. Будуть встановлені біотуалети та сміттєві баки.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"