Последние новости
Главная / Новости / В Житомирській області понад 126 тисяч учнів пішли до школи — Новости Житомира

В Житомирській області понад 126 тисяч учнів пішли до школи — Новости Житомира

В Житомирській області понад 126 тисяч учнів пішли до школи
В Житомирській області понад 126 тисяч учнів пішли до школи Сьогодні, 13:22 Сьогодні, 1 вересня, понад 126 тис. учнів області знову сіли за парти, серед них – понад 14 тис. першокласників. Близько 10 тис. осіб здобуватимуть професію у професійно-технічних та 38 тис. – у вищих навчальних закладах.
Про це повідомляє прес-служба ОДА.
Навчальний процес у всіх школах області розпочався Першим уроком. Тему уроку кожен вчитель обирав самостійно, але всі вони базувалися на принципах Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Перший урок нового навчального року став поштовхом до подальшої роботи з об’єднання наших дітей, педагогів, батьків довкола спільної цінності – територіальної цілісності держави, згуртованості суспільства, розв’язання проблем шляхом загальнонаціонального діалогу.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"