Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі в 2016 році за святкові дні вже народилося 15 немовлят | Новости Житомира

У Житомирі в 2016 році за святкові дні вже народилося 15 немовлят | Новости Житомира

Сьогодні, 4 січня, Житомир приєднався до Всеукраїнського флешмобу з урочистого вручення свідоцтв про народження дітей, які з’явилися на світ у період з 31 грудня 2015 року по 3 січня 2016 року.
Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник голови обласної ради Наталія Рибак та начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олег Горай вручили у Житомирському обласному перинатальному центрі свідоцтва про народження двох хлопчиків.
За словами Олега Горая, з початку дії нового сервісу вже видано 62 свідоцтва безпосередньо у пологовому будинку.
Як розповів головний лікар обласного перинатального центру Юрій Вайсберг, у 2016 році за святкові дні вже народилося 15 немовлят, проте не всі батьки користуються сервісом отримання свідоцтва про народження ще до виписки, оскільки багато хто не може остаточно визначитися з ім’ям дитини.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"