Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області відкрили пам’ятну дошку бійцю 30-ї бригади, який загинув під Степанівкою рік тому — Новости Житомира

У Житомирській області відкрили пам’ятну дошку бійцю 30-ї бригади, який загинув під Степанівкою рік тому — Новости Житомира

У Житомирській області відкрили пам’ятну дошку бійцю 30-ї бригади, який загинув під Степанівкою рік тому
У Новограді-Волинському Житомирської області відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки патріоту і герою Івану Тимощуку, який загинув 28 липня 2014 року в ході пошуково-ударних дій в районі с. Степанівка Донецької області. Пам’ятний знак розмістили на фасаді ЗОШ №3, в якій навчався загиблий боєць.
Про це йдеться в повідомленні на сайті Новоград-Волинської міської ради.
«Педагогічний колектив одноголосно вирішив своїми силами виготовити меморіальну дошку. Вшанування пам’яті людей, котрі віддали своє життя за нашу державу, – наш святий обов’язок. І сьогодні відкриття дошки нашому Івану – це щира данина пам’яті справжньому патріотові, який самовіддано вступив до ряду захисників своєї Вітчизни, боровся за її суверенність, мир та спокій на рідній українській землі. Відтепер всі ми, переступаючи поріг школи, будемо зустрічатися з поглядом нашого земляка, будемо запитувати самих себе: А що я зробив для своєї Батьківщини? Тож ми повинні бути гідними нашого героя», – зазначила директор школи Наталія Кобильник.
Зі слів та спогадів першої вчительки Любові Беляк та класного керівника Наталії Датчук, Іван запам’ятався всім як чуйний, добрий, товариський, щирий та працьовитий учень, прекрасна людина, надійний друг і товариш, добрий і люблячий син.
Народився Іван Тимощук 23.09.1988р. у м. Новоград-Волинський. З 1996 року навчався у Новоград-Волинській ЗОШ №3. Після закінчення 9 класу поступив до машинобудівного технікуму. У 2006-2007 рр. проходив військову строкову службу. З 2009 року працював на ТОВ «Церсаніт-інвест» – моделювальником. У березні 2014 року мобілізований та призначений на посаду кулеметника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти 1 механізованого батальйону. Загинув 28 липня 2014 року в ході пошуково-ударних дій в районі с. Степанівка Донецької області. Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Як повідомляв , загиблому бійцю з Житомирської області
Фото з сайту Новоград-Волинської міської ради

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"