Последние новости
Главная / Новости / Скільки коштує зібрати житомирського першокласника до школи — Новости Житомира

Скільки коштує зібрати житомирського першокласника до школи — Новости Житомира

Скільки коштує зібрати житомирського першокласника до школи
Пензлики, зошити, олівці та кулькові ручки – для батьків настала гаряча пора: на носі 1 вересня і потрібно зібрати дітей до школи. вирішив з’ясувати, скільки ж коштуватиме зібрати до «храму науки» першокласника.
В першу чергу, для того, щоб вашій дитині було на чому і чим писати необхідно придбати канцтовари. Олена працює продавцем вже понад 10 років. Жінка каже: асортимент товарів за цей час збільшився, а в цьому році ще й ціни зросли.
«Ну, звичайно дорожче, але не набагато дорожче. Приблизно на відсотків 30, це точно. На третину виросли ціни. Якщо без портфеля, то 250-260 гривень, від двохсот до трьохсот гривень. Якщо з рюкзаком, то це і шістсот, і сімсот гривень», – каже продавчиня Олена Вознюк.
Жінка розповідає: сезон підготовки дітей до 1 вересня у розпалі і найбільш гостро перед школярами стоїть вибір: кого саме вони бачитимуть увесь навчальний рік на своєму щоденнику.
«Вибирають щоденники, вибирають зошити, вибирають пенали. Для дівчат це ляльки Winx, а для хлопчиків – «тачки» як завжди», – каже Олена Вознюк.
Розібравшись зі шкільним приладдям потрібно вдягнути дитину святково і на кожен день. Продавці на «Хлібному» ринку кажуть: шкільна форма нині річ не з дешевих, але завжди можна поторгуватись.
«Ну, взагалі, це надзвичайно б’є по кишені батьків. Щоб зібрати хлопчика, приблизно на костюм потрібно 850 гривень, ну, до тисячі, ще плюс канцтовари. На дівчат приблизно так само, їм же потрібно більше: колготки, шкарпетки. Звичайно робимо знижки, куди ж без цього», – розповідає продавчиня Юлія Іщук.
Мама хлопчика, який цьогоріч збирається до першого класу, разом із сином саме обирають спортивний костюм. Жінка каже: ціни хоч і кусаються, втім придбати усе необхідне для школи потрібно.
«Ну, ми поки купили тільки портфель. Він обійшовся нам, зі знижкою, в 550 гривень орієнтовно. Купили канцтовари десь на гривень так 500. Поки ще шкільну форму не купили, нам бабуся пообіцяла, і вибираємо ще спортивний костюм. Ну, я скажу так, що дитині я купую речі набагато дорожче, ніж собі», – розповідає мама першокласника Валентина Альперіна.
Таким чином, канцелярські вироби обійдуться батькам школярів майже у 0,5 тисячі гривень. Це різні зошити, кулькові ручки, приладдя для образотворчого мистецтва та обкладинки на підручники.
На шкільну та спортивну форму разом з взуттям доведеться викласти майже 1,5 тисячі гривень.
Додайте до вже отриманої суми ще вартість рюкзака та квітів на перше вересня і отримуємо майже 2,5 тисячі гривень. Втім, звісно, дана цифра не є підсумковою, адже для розрахунку бралась середня ціна і не враховувався певний ряд товарів, які ще можуть знадобитися школяру.
Як повідомляв , цього року у Житомирі хочуть за адресами: вул. І. Кочерги, 5-а, вул. Київська, 37. Вони працюватимуть з 5 серпня по 5 вересня.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"