Последние новости
Главная / Новости / Павло Дзюблик ініціював зустріч із головними лікарями Житомирської області, аби обговорити проблеми галузі — Новости Житомира

Павло Дзюблик ініціював зустріч із головними лікарями Житомирської області, аби обговорити проблеми галузі — Новости Житомира

Павло Дзюблик ініціював зустріч із головними лікарями Житомирської області, аби обговорити проблеми галузі  
Проблема стану галузі сучасної української медицини та її реформування турбує не тільки Міністерство охорони здоров’я, але й простих лікарів. Медикаментозне забезпечення, фінансування лікарень, рівень професійної підготовки кадрів та їх залучення до роботи в селах – ці та багато інших актуальних тем обговорили на нараді лікарі кількох районів Житомирської області. І якщо з цими проблеми головні лікарі зіштовхуються постійно, то від початку децентралізації виникло багато інших питань, на які відповіді досі нема.
Ініціатором зустрічі головних лікарів був народний депутат України Павло Дзюблик.
На нараді медики обговорювали ті проблеми, які зараз їх хвилюють найбільше. Так, у деяких районах нашої області сформовані по декілька територіальних громад. То чи буде у кожній громаді своя лікарня зі своїм штатом працівників, чи так і залишиться одна на район – поки не відомо. Адже, відповідного закону, який би дав пояснення, немає.
Відтак, провівши робочу нараду, заслухавши думки та ідеї лікарів, народний обранець планує підготувати та зареєструвати декілька законопроектів, які допоможуть розібратися в ситуації,що склалась.
«Ідея проведення зустрічі з головними лікарями виникла в ході роботи на окрузі. Всі наголошують на одному – медицину потрібно реформувати, реформувати, реформувати. Глибоко переконаний у тому, що в будь-якому випадку реформа повинна починатися знизу. Через що ми провели робочу нараду. Я думаю, що всі висловилися і ми конструктивно поговорили. На основі цього, на наступному тижні зареєструємо декілька законопроектів і в продовжимо працювати в цьому ж руслі», – коментує результати наради Павло Дзюблик.
Прес-служба «Народного фронту»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"